Studija 28

Esam maza skaistumkopšanas studija un tieši tas mums ļauj atrast personisku un individuālu pieeju, un sniegt profesionālus pakalpojumus tieši Tev!

Mūsu studijā piedāvājam ķermeņa estētiskās procedūras, dažādas un inovatīvas sejas kopšanas procedūras; skropstu pieaudzēšanu ar dažādām tehnikām; uzacu korekciju procedūras un daudzas citas lietas, lai Tava ikdiena kļūtu vēl skaistāka!

Mūsu studija izmanto tikai pārbaudītu, profesionālu un starptautiski pazīstamu zīmolu kosmētiku, jo uzticamies profesionāļiem, kuri savas kosmētikas attīstībā ir ieguldījuši daudzus gadus, jo tikai tā varēsim sasniegt Tev vēlamos rezultātus, kā arī ieteiksim, ko vari lietot arī savā ikdienā.

Gaidīsim ciemos tieši Tevi, lai kopā padarītu Tavu ikdienu skaistāku!

IEPAZĪSTIES – MŪSU SPECIĀLISTES

INGA VILKA

ķermeņa estētiskā speciāliste

Mūsu ķermeņa estētiskās procedūras veic Latvijas Republikas Veselības Ministrijas Medicīnas Profesionālās Izglītības centra Diplomēts skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā Inga  Vilka. Beigusi Starptautisko Kosmetoloģijas Koledžu un ir ar 12 gadu darba praksi, kas nodrošina procedūru kvalitāti un precizitāti. Kā arī speciāliste regulāri turpina pilnveidot savu profesionālo izaugsmi ķermeņa estētisko procedūru novitātēs un piedāvājumos.

Pieteikties uz kosultāciju/procedūru zvani:

Tālr. 2 65 830 65


Monta Dambīte

sejas kopšanas speciāliste

Sejas estētiskās procedūras veic sertificēta sejas kopšanas speciāliste Monta Dambīte. Par sejas kopšanas speciālisti ir izmācījusies Rīgas Stila un Modes Profesionālā vidusskolā un savā profesijā praktizē 9 gadus. Kā arī turpina pilnveidot savu profesionālo izaugsmi sejas kopšanas procedūru novitātēs un piedāvājumos.

Pieteikties uz kosultāciju/procedūru zvani:

Tālr. 2 66 598 48


Sandra Sarelainena

skropstu pieaudzēšanas speciāliste

Kā arī sertificēta skropstu pieaudzēšanas meistare Sandra Sarelainena ar 10 gadu pieredzi savā profesijā, un turpina paplašināt savu profesionālo izaugsmi arī klienšu uzaču formas korekcijās un krāsošanas tehnikās.

  • skropstu pieaudzēšana
  • procedūras uzacīm

Pieteikties uz kosultāciju/procedūru zvani:

Tālr. 2 70 061 28