Skropstu liftings

Elleebana Lash lift – skropstu liftings

Elleebana Lash lift ir Austrālijā ražots, starptautisks, unikāls skropstu liftinga produkts. Tā ir jauna, inovatīva un droša un ātrākā skropstu liftinga tehnoloģija. Zīmols Elleebana ir izstrādājis jaunu skropstu liftinga formulu bez formaldehīda, un sastāvā esošais lanolīns procedūras laikā mitrina un baro skropstas.

Procedūra piemērota visa tipu skropstu īpašniecēm – garām, īsām, kuplām, bet visvairāk priecāsies tieši taisno skropstu īpašnieces, jo procedūras laikā taisnās skropstas iegūst patīkamu atliekumu. Tā ir dabiska alternatīva skropstu pieaudzēšanai, jo tiek izmantotas tikai paša klienta skropstas, padarot tās pilnīgākas, redzamākas un atliektas.

Pēc Elleebana lash lift procedūras:
Klientam vairs nav jāstaigā 24h ar saķepušām un “it kā slapjām skropstām”. Uzreiz pēc procedūras var mazgāties un arī krāsot skropstas ar skropstu tušu. Tikai vajag izvairīties no ļoti treknu krēmu smērēšanas acu zonā. Un pēc mazgāšanās kārtīgi skropstiņas izžāvēt.
Skropstas saglabās skaistu atliekumu pat pēc dušas, vai peldēšanās.Turklāt efekts ilgst no 4 līdz 12 nedēļām, bet laiks atkarīgs no katras klientes īpatnībām. Procedūras laiks līdz 35-45 minūtēm. Elleebana losjoni skropstu liftingam ir patentēti ar nepārspējamu forumulu.

Elleebana lash lift ir vienīgais produkts ar kuru iespējams iztaisnot un atgriezt skropstiņas to iepriekšējā stāvoklī. Ja sanācis pārāk liels izliekums, kas klientam traucē, piem. skropstas durās plakstiņos, un rada diskomfortu, vai arī ja skropstas pēc procedūras nezināmu iemeslu dēļ ir sabojājušās. Citi spēcīgi kondicionieri piemēram dažādi skropstu augšanas veicinātāji, skropstu kondicionieri var reaģēt ar skropstām pēc skropstu liftinga. Tāpēc ir ieteicams lietot meistara
ieteiktos produktus skropstu kopšanā, vai izmantot ieteiktos make up noņēmējus.

 Ellebana Lash lift

30,- EUR

Procedūru veic:

Sandra Sarelainena T: 2 70 061 28