Topošām māmiņām

FIGŪRAS PROCEDŪRAS GRŪTNIECĪBAS LAIKĀ

Katra Jaunā māmiņa grūtniecības laikā vēlas tikt īpaši lutināta. Studija 28 vēlas palīdzēt Tev šajā brīnišķīgā laika periodā, tāpēc ieskaties mūsu piedāvājumā.

Atceramies, ka grūtniecības laikā ir jārūpējas ne tikai par sevi, bet arī par bērniņa veselību un labklājību. Jebkura procedūra var ietekmēt ne tikai Jūs, bet arī Jūsu bērniņu. Mans ieteikums visām topošajām māmiņām pirms uzsākt kādas procedūras, konsultēties ar savu ārstu/-ti, kas uzrauga Tavu grūtniecību. Ja ārsts dod piekrišanu, lai veiktu procedūras un tas ir droši arī Tavam bērniņam, mēs ar drošu sirdi varēsim veikt nepieciešamās procedūras.

Kāda ir visbiežākā problēma grūtniecības laikā?

Visbiežākā problēma ar ko saskaras grūtniecības laikā ir izteikta tūska jeb ūdens aizture ķermenī, kas var arī traucēt dzemdību laikā, ja šai problēmai netiks pievērsta uzmanība. Šādos gadījumos var veikt dažas procedūras, kas palīdzēs samazināt šo problēmu.

VAKUUMMASĀŽA KĀJĀM

veicina limfodrenāžu, kuras funkcija ir – tūskas samazināšana, liekā šķidruma izvadīšana, atslābina muskulatūru. Grūtniecības laikā spiediena maiņa ir piemērota grūtniecei, lai nekaitētu gan māmiņai, gan bērniņam.

Masāža augšdelniem

8,- EUR

Masāža augšstilbiem un gurniem

12,- EUR

Masāža kājām visā garumā

18,- EUR

LIMFĀTISKĀ MASĀŽA KĀJĀM

veicina limfodrenāžu, kuras funkcija arī ir – tūskas samazināšana, liekā šķidruma izvadīšana, atslābina muskulatūru, bet papildus tam, izmantotie kosmētiskie līdzekļi, palīdzēs izvairīties no strijām. Masāža tiek veikta ar grūtniecībā paredzētām eļļām un krēmiem, kas nekaitēs ne bērnam, ne māmiņai.

25,- EUR

 


FIGŪRAS PROCEDŪRAS PĒC DZEMDĪBĀM

Kā arī grūtniecības laikā, mans ieteikums bija konsultēties ar ārstu/-ti pirms veikt kādu procedūru, ARĪ pēc dzemdībām būtu vēlams ievērot šo piezīmi. Tas ir tikai un vienīgi Tavas veselības labklājībai.

Kad ārsts ir devis piekrišanu, lai veiktu procedūras pēc dzemdībām, praktiski procedūrām nav ierobežojumu: ko drīkst un ko nedrīkst veikt, par to sīkāk varam izrunāt klātienē.

Studija 28 Figūru procedūru piedāvājuma klāstā ir viss, ko drīkst veikt jaunā māmiņa atliek tikai atnākt uz Studijau 28 un kopīgi ar speciālisti izstrādāt tieši Tev nepieciešamo procedūru programmu.

Katra 8 apmeklējuma reize ir Bez Maksas!

1/2 gadu vari izmantot JAUNĀS MĀMIŅAS piedāvājumu* 

* Piedāvājums sākas no brīža, kad ārsts ir devis piekrišanu, lai veiktu procedūras pēc dzemdībām. Priecāšos par Zīmi no viņas/-a.


  Pirms veikt kādu no šīm procedūrām, es ļoti iesaku konsultēties ar savu ārsti/-tu, grūtniecības laikā, kā arī pēc dzemdībām!
 Kosmētiskie līdzekļi, kas tiek izmantoti šajās procedūrās, ir paredzēta grūtniecības un laktācijas periodā. Ja māmiņa vairs nebaro bērnu ar krūti pēc dzemdībām, tad tiek izmantoti attiecīgi citi kosmētiskie līdzekļi, lai pastiprinātu procedūru efektivitāti.

Procedūras veic

Inga Vilka T: 2 65 830 65