Mēs

Studija 28

Esam maza skaistumkopšanas studija un tieši tas mums ļauj atrast personisku un individuālu pieeju, un sniegt profesionālus pakalpojumus tieši Tev!

Mūsu studijā piedāvājam ķermeņa estētiskās procedūras, dažādas un inovatīvas sejas kopšanas procedūras; uzacu korekciju procedūras, skropstu pieaudzēšanu un skropstu laminēšanu kā arī daudzas citas lietas, lai Tava ikdiena kļūtu vēl skaistāka!

Mūsu studija izmanto tikai pārbaudītu, profesionālu un starptautiski pazīstamu zīmolu kosmētiku, jo uzticamies profesionāļiem, kuri savas kosmētikas attīstībā ir ieguldījuši daudzus gadus, jo tikai tā varēsim sasniegt Tev vēlamos rezultātus, kā arī ieteiksim, ko vari lietot arī savā ikdienā.

Gaidīsim ciemos tieši Tevi, lai kopā padarītu Tavu ikdienu skaistāku!

IEPAZĪSTIES – MŪSU SPECIĀLISTES


Inga Vilka

ķermeņa estētiskā speciāliste

Mūsu ķermeņa estētiskās procedūras veic Latvijas Republikas Veselības Ministrijas Medicīnas Profesionālās Izglītības centra Diplomēts skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā Inga  Vilka. Beigusi Starptautisko Kosmetoloģijas Koledžu un ir ar 16 gadu darba praksi, kas nodrošina procedūru kvalitāti un precizitāti. Kā arī speciāliste regulāri turpina pilnveidot savu profesionālo izaugsmi ķermeņa estētisko procedūru novitātēs un piedāvājumos.

Pieteikties uz kosultāciju/procedūru zvani:

Tālr. 2 65 830 65


Monta Dambīte

sejas kopšanas speciāliste

Sejas estētiskās procedūras veic sertificēta sejas kopšanas speciāliste Monta Dambīte. Par sejas kopšanas speciālisti ir izmācījusies Rīgas Stila un Modes Profesionālā vidusskolā un savā profesijā praktizē 11 gadus. Kā arī turpina pilnveidot savu profesionālo izaugsmi sejas kopšanas procedūru novitātēs un piedāvājumos.

Pieteikties uz kosultāciju/procedūru zvani:

Tālr. 2 66 598 48


Līga Lūsiņa

skaistumkopšanas speciāliste

Skaistumkopšanas speciāliste ar vairāk kā 8 gadu pieredzi un šo pieredzi audzējusi un attīstījusi strādādama ārpus Latvijas. Dzīve ir sniegusi viņai jaunu izaicinājumu atgriezties dzimtenē,  uzsākt un turpināt savas darba gaitas šeit pie mums Studijā 28.

Līga veic savu darbu rūpīgi un no sirds, un ar pārbaudīti kvalitatīviem produktiem.

 Pamazām meistare atgriežas darbos pēc dekrēta atvaļinājuma, līdz ar to, dienas, kad viņa strādā ir ierobežotas. Piesakies laicīgi!

Pieteikties uz kosultāciju/procedūru zvani:

T: 2 78 682 14