Skropstu laminēšanas/liftinga procedūra

Procedūra piemērota visa tipu skropstu īpašniecēm – garām, īsām, kuplām, bet visvairāk priecāsies tieši taisno skropstu īpašnieces, jo procedūras laikā taisnās skropstas iegūst patīkamu atliekumu. Tā ir dabiska alternatīva skropstu pieaudzēšanai, jo tiek izmantotas tikai paša klienta skropstas, padarot tās pilnīgākas, redzamākas un atliektas.

Skropstas saglabās skaistu atliekumu pat pēc dušas, vai peldēšanās.Turklāt efekts ilgst no 4 līdz 12 nedēļām, bet laiks atkarīgs no katras klientes īpatnībām. Procedūras laiks līdz 35-45 minūtēm.

Papildus informācijai: Ja sanācis pārāk liels izliekums, kas klientam traucē, piem. skropstas durās plakstiņos, un rada diskomfortu, vai arī ja skropstas pēc procedūras nezināmu iemeslu dēļ ir sabojājušās. Citi spēcīgi kondicionieri piemēram dažādi skropstu augšanas veicinātāji, skropstu kondicionieri var reaģēt ar skropstām pēc skropstu liftinga. Tāpēc ir ieteicams lietot meistara ieteiktos produktus skropstu kopšanā, vai izmantot ieteiktos make up noņēmējus.

Skropstu laminēšana / liftings

28,- EUR

 Pamazām meistare atgriežas darbos pēc dekrēta atvaļinājuma, līdz ar to, dienas, kad viņa strādā ir ierobežotas. Piesakies laicīgi!

Procedūras veic

Līga Lūsiņa T: 2 78 682 14